Featured

Koçluk Hizmeti nedir?

Koçluk Hizmeti; Uluslararası Etik Standartlara tabi ve Association for Coaching (AC) ile Uluslararası Koçluk Federasyonu (ICF) onaylı sertifikalı Profesyonel Koçlar ve Eğitimciler tarafından verilir.

Hizmetimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak için yetkililerimizden “ücretsiz tanışma seansı” talep edebilirsiniz.Verilen hizmetlerin ve düzenlenen eğitim programlarının hiçbiri tanı ve tedavi amaçlı değildir. Site içerisinde yer alan bilgiler ziyaretçileri bilgilendirmek amaçlı olup, verilen bilgiler hiçbir şekilde başka amaçlar için kullanılamaz. Yapılan tüm görüşmelerden tamamen sağlıklı bireyler yararlanabilmektedir. Tanı ve tedavi uzman ve doktorlar tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Tüm hastalıklarınız, psikolojik tanı ve tedavi gerektiren sorunlar için lütfen ilgili hekim & uzmanlara danışınız.

 

  1. Collette Mcgrew says:

    Long time have not heard from you, how are you? How about your business? What news you have? Meanwhile, we now have a cloud-based protection system every website can use, we fix hacks and prevent future attacks, should you be interested check the competitive price we have. I’ll post a link here to save you some time https://www.dpbolvw.net/click-100190366-13942195 Waiting for your reply! Best regards, George (Marketing Director) Securi – Website Protection CO.,LTD. Mobile: +86-133-7055-3045 Tel : +86-0531-8752-8276 Skype: securisupport Whatsapp: +86-133-7055-3041

Leave a CommentBaşa Dön